Polski

English
# #
#

Kariera

Dobrze wiemy, jak bardzo w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych liczą się ludzie, którzy tworzą nasz zespół. Dlatego też dobieramy go w sposób świadomy, wybierając kandydatów z wiedzą praktyczną, którzy potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji.


Zdajemy sobie także sprawę, ze w obecnych czasach trudno jest zdobyć doświadczenie. Dlatego też od kandydatów nie oczekujemy wieloletniego doświadczenia i praktyki – to my je dajemy!


Stawiając na zaangażowanie i chęć samodoskonalenia, nasz zespół tworzą ludzie młodzi, szukający szansy na ciągłe pogłębianie swoich umiejętności.


W naszej firmie staramy się, aby każdy pracownik miał szansę się wykazać i podzielić się swoimi pomysłami z innymi współpracownikami. Wspólnie dyskutujemy nad powstającymi problemami i sposobami ich rozwiązań, korzystając z wiedzy i doświadczenia każdego z pracowników.


Od kandydatów do pracy w naszej firmie oczekujemy przede wszystkim zapału i chęci do pracy. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu zachęcamy do wysłania Twojej aplikacji na adres kariera@aureus-it.com