Polski

English
# #
#

Oferta

Odpowiadając na sygnały płynące z rynku, w naszej ofercie znajdą Państwo wysokojakościowe produkty, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.


Decyzja o wprowadzeniu marek, których jesteśmy jedynym dystrybutorem, była odpowiedzią na zmiany zachodzące na rynku krajowym jak i na rynkach międzynarodowych. Liczne publikacje i badania rynku wskazują, że coraz większa ilość konsumentów przestaje traktować mało znane marki jako produkty drugiej kategorii, zaczynając sięgać po nie na półki sklepowe częściej, niż po droższe produkty znanych koncernów. Zmiana postrzegania wizerunku mało rozpowszechnionych marek była również jedną z przyczyn, która skłoniła nas do stworzenia gamy produktów, które obecnie są sprzedawane wyłącznie przez firmę Aureus.


Będąc ekskluzywnym dystrybutorem niektórych produktów, jakie zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty, jest ich dobra jakość, idąca w parze z niższą, konkurencyjną ceną. Spadek kosztów produkcji sprawił, że osiągnięcie wysokojakościowego produktu w przystępnej dla konsumenta cenie stało się nie tylko możliwe, ale także zaczęło wzbudzać zainteresowanie konsumentów. Dzięki temu możemy zaoferować klientom produkty, po które będą wracać nie tylko dlatego, że są tańsze, ale również dlatego, że ich jakość spełnia oczekiwania.


Innowacyjnym produktem w naszej ofercie są listki do prania DIZOLVE. Jest to całkowita nowość na polskim rynku. Małe i lekkie, posiadają wlaściwości hipoalergiczne i są produktem ekologicznym. Strona produktu: www.dizolvepolska.pl


 


 

 

Jako wyłączny dystrybutor cały czas pracujemy, poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę, badając rynek i monitorując aktualne potrzeby. Obecnie w naszej ofercie posiadamy następujące marki:Przejdź do strony

Przejdź do strony

 

Zobacz ulotkę


 

Pobierz katalog


Pobierz katalog

 

Pobierz katalogPrzejdź do strony

Pobierz katalog