Polski

English
# #
#

Sprzedaż

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i dystrybucyjną na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby szybko i sprawnie przekazywać informacje o poszukiwanych produktach do producentów i pozyskiwać je, spełniając tym samym oczekiwania naszych partnerów. Oprócz tego zajmujemy się także handlem międzynarodowym, wprowadzając produkty najwyższej jakości na rynek polski i rynki ościenne.


Nasza oferta jest ciągle poszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb zgłaszanych przez nabywców. Staramy się, aby znalazły sie w niej produkty różnorodne – oprócz marek, któych jesteśmy wyłącznym dystrybutorem również inne, znane i cenione produkty światowych koncernów z branży chemii gospodarczej, jak i również oferta renomowanych kosmetyków. Najważniejszą jednak kategorią produktów, jakie sprzedajemy, są produkty naszej dystrybucji. Wybieramy je z najwyższą starannością i zwracaniem szczególnej uwagi na jakość. Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, można mieć pewność zakupu towaru bardzo dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie.


Naszym atutem jest dobra lokalizacja na południu Polski, w mieście Bielsko-Biała. Dzięki lokalizacji blisko południowej granicy, jesteśmy w stanie łatwo i sprawnie wysłać towar nie tylko na terytorium całego kraju, ale także do krajów z nami sąsiadujących, oraz do innych krajów Unii Europejskiej. Również, dzięki współpracy z firmami transportowymi i logistycznymi w Polsce, dostarczamy towary do każdego punktu na terenie naszego kraju. Nawiązywanie kontaktów z innymi przedsiębiorstwami na naszym rynku sprawia, że możemy elastycznie reagować na sygnały płynące z rynku i błyskawicznie dotrzeć do klienta z produktem, którego potrzebuje.


Szybkość realizacji dostaw to jeden z naszych kolejnych atutów. Wykwalifikowani pracownicy sprawnie i w jak najkrótszym czasie znajdą poszukiwany przez Państwa towar w atrakcyjnej cenie i postarają się go dostarczyć do wybranego miejsca. W szybkiej realizacji zamówień pomagają nam liczne kontakty z kontrahentami zagranicznymi, które zdążyliśmy zawiązać podczas 10 lat istnienia naszej firmy. Wszystkich potencjalnych klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu nawiązania współpracy. W naszej firmie spotkają Państwo tylko doświadczonych specjalistów, którzy z chęcią zaoferują swoją pomoc.